Изаберите писмо
Организациона схема
регионална развојна агенција
Регионална развојна агенција Браничево Подунавље
КЗМ
Канцеларија за младе општине Мало Црниће
Мапа приступачности
Continental turs Kula

Fond za razvoj poljoprivrede Opštine Malo Crniće u saradnji sa Upravom za trezor Republike Srbije organizuje Upravne dane svakog utorka i srede , u toku februara i marta meseca, u prostorijama opštine.Svi poljoprivrednici sa teritorije opštine mogu da , navedenim danima, predaju svoje zahteve za obnovu registracije gazdinstva ili za registraciju gazdinstva u intervalu od 8 do 12 časova.Upravni dani biće organizovani i u maju i junu mesecu kada se budu predavali zahtevi za subvencije po hektaru površine.Na ovaj način omogućeno je poljoprivrednicima Opštine Malo Crniće da lakše i brže ostvare svoja prava koja im pripadaju.

Електронске грађевинске дозволе
Email
Email za mesne kancelarije i sluzbenike
Email за службенике и месне кацеларије
„Пази друге, мисли на себе!
Архива