Изаберите писмо
Организациона схема
регионална развојна агенција
Регионална развојна агенција Браничево Подунавље
КЗМ
Канцеларија за младе општине Мало Црниће
Мапа приступачности
Continental turs Kula

Na 33. međunarodnom sajmu turizma koji se održava u Beogradu od 24-27. februara, Turistička organizacija opštine Malo Crniće predstavlja se na zajedničkom prostoru sa drugim opštinama Braničevskog okruga. Ove godine u turističkoj ponudi nalaze se i manastiri (Bradača, Zaova i Smoljinac), manifestacije  (FEDRAS, Stiško poselo, ….), lov i ribolov u opštini Malo Crniće i ponuda restorana, bazena i smeštaja. Štand je posetilo preko 1000 postilaca. Podršku timu pružili su i predstavnici lokalne samouprave, narodni poslanik Žarko Pivac i načelnik Braničevskog upravnog okruga Goran Petrović.

Оставите одговор

Електронске грађевинске дозволе
Email
Email za mesne kancelarije i sluzbenike
Email за службенике и месне кацеларије
„Пази друге, мисли на себе!
Архива