Изаберите писмо
Организациона схема
регионална развојна агенција
Регионална развојна агенција Браничево Подунавље
КЗМ
Канцеларија за младе општине Мало Црниће
Мапа приступачности
Continental turs Kula

25. avgusta u zaovačkoj šumi u organizaciji Turističke organizacije opštine Malo Crniće održana je po PETI put  manifestacija Stiško poselo. Manifestacija koja je okupila 800 učesnika i oko 5.000 posetilaca trajala je od ranih jutarnjih sati do kraja dana. Manifestacija je osmišljena da predstavi turističku ponudu opštine Malo Crniće kroz aktivnosti i pojedine događaje na manifestaciji. Opština Malo Crniće razvija seoski turizam i sve moguće vidove turizma na selu.

Оставите одговор

Електронске грађевинске дозволе
Email
Email za mesne kancelarije i sluzbenike
Email за службенике и месне кацеларије
„Пази друге, мисли на себе!
Архива