MALO CRNIĆE

sutra nedelja ponedeljak
25° / 12° 23° / 13° 23° / 13°

Data powered by

Vlasnicima, odnosno korisnicima poljoprivrednog, šumskog i građevinskog zemljišta, obveznicima plaćanja naknade za odvodnjavanje, koji su usled poplava koje su nastupile u maju 2014. godine pretrpeli štetu na zemljištu, odnosno usevima, pomogla u otklanjanju štetnih posledica poplava i klizišta Vlada Republike Republike Srbije je donela akt kojim se saglasila da se vlasnici, odnosno korisnici poljoprivrednog, šumskog i građevinskog zemljišta na teritoriji jedinica lokalnih samouprava utvrđenih u skladu sa članom 1. stav 3. Zakona o otklanjanju posledica poplava u Republici Srbiji („Službeni glasnik RS”, broj 75/14) oslobode obaveze plaćanja naknade za odvodnjavanje za 2014. godinu.

CEO DOKUMENT Oslobađanje obaveze plaćanja naknade za odvodnjavanje za 2014 godinu