Изаберите писмо
Организациона схема
регионална развојна агенција
Регионална развојна агенција Браничево Подунавље
КЗМ
Канцеларија за младе општине Мало Црниће
Мапа приступачности
Continental turs Kula

Na Skupštni zakazanoj 10. decembra 2012. godine došlo je promene skupštinske većine, što je uzrokovalo raskidom dosadašnje koalicije. Na sednici koja je trajala više od 7 sati izabrano je novo rukovodstvo opštine i formirana je nova koalicija po ugledu na vladajuću koaliciju u republičkom Parlamentu. Za predsednika opštine izabran je Dragan Mitić, dipl. pravnik ispred liste Socijalistička partija-Jedinstvena Srbija, zamenik predsednika Goran Dačić ispred koalicije Nova Srbija – Pokret Socijalista.

Za predsednicu Skupštine izabrana je Goranka Stević ispred Srpske Napredne Stranke i zamenicu predsednice Sašica Antonijević-Vujić ispred Ujedinjenih regiona Srbije.

Оставите одговор

Електронске грађевинске дозволе
Email
Email za mesne kancelarije i sluzbenike
Email за службенике и месне кацеларије
„Пази друге, мисли на себе!
Архива