Канцеларија за младе општине Мало Црниће

Održana je prezentaciji publikacije „Neposredno učešće građana u upravljanju lokalnom zajednicom – problemi, izazovi i preporuke za unapređenje procesa” u  utorak, 13.9.2011. godine u prostorijama Opštine Malo Crniće sa početkom u 12.00 časova.

Ova prezentacija je jedinstvena prilika da se na jednom mestu, detaljno predstave nalazi istraživanja građanskog aktivizma na celokupnoj teritoriji Republike Srbije. Takođe, urađeno je i 20 studija slučaja  Malo Crniće je  jedna od 10 opština koja je obuhvaćena studijama slučaja.

Organizacija za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) – Misija u Srbiji i Centar za slobodne izbore i demokratiju (CeSID) realizovali su projekat „Analiza stanja u oblasti neposrednog učešća u upravljanju lokalnom zajednicom” čiji je rezultat publikacija u kojoj su predstavljeni istraživački nalazi i preporuke u kontekstu neposrednog učešća građana u ostvarivanju lokalne samouprave u Srbiji.

Email за службенике и месне кацеларије