Изаберите писмо
Организациона схема
регионална развојна агенција
Регионална развојна агенција Браничево Подунавље
КЗМ
Канцеларија за младе општине Мало Црниће
Мапа приступачности
Continental turs Kula

 

Podizanjem zastave Instituta za ratarstvo i povrtarstvo iz Novog Sada i Batuše-sela suncokrta, u Batuši 12. jula počinju „Dani suncokreta“. Posle pozdravne reči domaćina  rezan je slavski kolač, a tradicionalni slavski ručak priređuje se za sve meštane i pristigle goste. U 18 sati, u okviru proslave, igra se fudbalska utakmica pionira FK Integral, a u večernjim satima, od 20 sati, počinje priredba u okviru koje nastupaju članovi kulturno-umetničkog društva Batuša.

Електронске грађевинске дозволе
Email
Email za mesne kancelarije i sluzbenike
Email за службенике и месне кацеларије
„Пази друге, мисли на себе!
Архива